Akıllı Telefon Dünyasının Fiyat/Performans Canavarı: Meizu MX4

Akıllı Telefon Dünyasının Fiyat/Performans Canavarı: Meizu MX4


Açık kaynaklı bir işletim sistemi olan Android’i kullanan cihazlar arasındaki en büyük ayrım donanımda oluyor. Yani yazılım tarafında çok büyük katma değerlerin olmadığını biliyoruz. Bu noktada donanımı yüksek ve uygun fiyatlı Çin modelleri cazip bir hale geliyor.

Meizu MX4 oldukça şık bir akıllı telefon. Tasarım anlayışıyla modern çizgileri yakalıyor. Uzaktan bakınca iPhone 6’yı andıran tasarım, telefona yaklaşınca bu farklıymış dedirtiyor. Kutusuyla ve genel olarak tasarımıyla dikkat çeken ürünün arayüzü olan Flyme OS, tasarım çizgisinde bir bütünlük oluşturuyor.

8 çekirdekli MTK6595 işlemciden gücünü alan telefon, modern bir grafik işlemci olan PowerVR G6200 MP4 ile geliyor. Bu da Meizu MX4’e oyunlarda yeterli bir performans sunması anlamına geliyor. 2 GB RAM’i bulunan Meizu MX4’ün çözünürlüğü ise 1152 x 1920 piksel.

Sony Xperia Z ailesinden aşina olduğumuz 20.7 megapiksellik sensör, Meizu MX4’te karşımıza çıkıyor. Bu kamera 2160p video kaydı da yapabiliyor. Ön kamerası ise 2 megapiksel.

Güç tasarruf moduna sahip arayüzüyle beraber 3100 mAh’lik batarya, cihaza güzel bir pil ömrü sağlıyor.

Fiyat/performans canavarı modelleriyle akıllı telefon piyasasında adını duyuran Meizu’nun MX4 modeline sahip olmak isterseniz en uygun fiyat garantisi ile Buypasa’dan satın alabilirsiniz. Online mağaza açmak isteyen e-ticaret müşterilerine sunduğu “ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyalarda en popüler online alışveriş siteleri arasında yerini alan bu sanal pazar platformu, son zamanlarda ise teknolojik ürünlerde sunduğu yüksek indirimlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Telefonun kampanyalı fiyatını görmek ve görsellerini incelemek için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle