Beats Studio Wireless, Bir Kulaklıktan Beklediğiniz Her Şeyi Sunuyor

Beats Studio Wireless, Bir Kulaklıktan Beklediğiniz Her Şeyi Sunuyor


Kulaklıklar artık hayatımızın her anında yanımızdan ayırmadığımız cihazlar arasında yer alıyor diyebiliriz. Neredeyse müziği gittiğimiz her yere yanımızda taşıyoruz. Bu noktada, elbette satın alacağımız kulaklıktan konfor ve kullanımın yanı sıra ses performansı konusunda da iyi şeyler beklemek hakkımız. Beats Studio Wireless kulaklık seti de burada devreye giriyor ve ses kalitesi ile konforlu yapısıyla sizi hayal kırıklığına uğratmayacak kulaklık setleri arasında yerini alıyor.

Tasarımı ve kolay kullanımıyla da dikkat çeken Beats Studio Wireless, kablosuz özelliği ile dış kullanımlar için de ideal. Katlanabilen yapısıyla küçük büyük fark etmeden her boy çantada yer verebileceğiniz kulaklık, ister spor salonuna egzersiz için spor çantanızda, ister uzun yolculuklarda valizinizde kendine yer buluyor ve daima kullanıma hazır.

Beats Studio Wireless, şık ve rahat bir tasarıma sahip. Kulaklıkların üzerinde ünlü Beats logosu bulunuyor ve siyah rengiyle şıklığını koruyor. Beats Studio Wireless, piyano siyahı dış kaplamasıyla güzel bir parlaklık sunuyor ve kenarında yer verilmiş olan kırmızı renklerle de tasarımı tamamlıyor.

Beats Studio Wireless‘ın kulak yastıklarında kullanılan deri malzemeyle, uzun kullanımlar sırasında sizi hoş ve serin bir atmosfer karşılıyor. Kollarını 2 inç kadar genişletme özelliği sunan kulaklık, ayarlanabilen tasarımıyla da başınıza en uygun şekli alabiliyor.

Beats Studio Wireless, 3.5 mm kulaklık jakı üzerinden kablo yardımıyla bağlıyken 20 saat kullanılabiliyorken ve kablosuz olarak yaklaşık 12 saatlik pil ömrü vadediyor.

Bir kulaklıktan beklenen tüm olanakları sunan Beats Studio Wireless’a sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle