İngiliz Ezgisi ile İsviçre Kalitesinin Buluşma Noktası: Burberry Saatleri

İngiliz Ezgisi ile İsviçre Kalitesinin Buluşma Noktası: Burberry Saatleri


1856’da, İngiltere’de Thomas Burberry’nin outdoor giysilerine odaklanarak kendi dükkanını açması ile yola koyulan Burberry, zamanı gösterirken de kişiliğini koruyor ve tasarım çizgisini devam ettiriyor…

Burberry’nin dış giyimden aksesuarlara kadar geniş bir yelpazede ürün çeşidi, belirli bir tasarım çizgisi ile ilerliyor. Onun tasarımları, kumaş ve çizgileri kendine özel ve onu niteleyen tarzda. Klasik çizgisinden asla vazgeçmeyen ikonik bir İngiliz markası olarak asırlık geçmişe sahip Burberry, tasarımlarını İngiltere’de, imalatı ise İsviçre’de gerçekleştiriyor. Özellikle atkı ve çantalarında kullandığı kumaş tasarımı ile ön plana çıkan Burberry, bu kumaş tasarımlarını bazı saat modellerinin kordonlarında da gösteriyor.

Saat tasarımlarında da kıyafetteki klasik stilini sürdüren Burberry, kadın, erkek ve unisex saat modelleri ile klasik zarafeti, çağdaş çizgiyi ve spor tarzı bir arada sunuyor. Burberry, şehirli kadın ve erkeğin klasik tarzına kendi imzasını atıyor. Kıyafet seçimlerini, saatin şıklığı ile bütünleştiriyor.

Burberry saatler farklı kasa tasarımı, kayış / kordon özellikleri ve farklı renk seçenekleri ile klasik çizgilere modern bir görünüm kazandırıyor. Özellikle lüks ve görkemli “Britain” serisi ile kadın ve erkek saatlerinde kendi tarzını göz kamaştırıcı sunumlara dönüştürüyor. Böylece iş yaşamında, davetlerde ve günlük kullanımda kullanabileceğiniz saat modellerini sizlerle buluşturuyor. Burberry saat modellerine buypasa.com farklıyla sahip olmak ve şıklığınızı bu saatlerden biri ile tamamlayabilmek için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilir, tarzınıza uygun bir Burberry modelini Buypasa’ya özel indirim ve kampanyalar ile sipariş edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle