Bütçenizi Zorlamayacak Bir Tablet Arıyorsanız; Reeder A7iM Tam Size Göre

Bütçenizi Zorlamayacak Bir Tablet Arıyorsanız; Reeder A7iM Tam Size Göre


Tablet almak üzere alışverişe çıkıp yüksek fiyatlı tabletler karşısında eve eli boş dönmek istemeyen kullanıcılar düşünülerek geliştirilen Reeder, uygun fiyatlı tabletler arasında kendine yer bulmayı başarıyor.

Boyutları itibariyle de oldukça kompakt yapıda olan tablet, ayrıca kalbinde Intel işlemci taşıması ve tam 1 yıllık McAfee Mobile Security Premium antivirüs uygulamasıyla birlikte gelmesi sebebiyle dikkat çekiyor.

7 inç boyutunda bir ekranın sahibi olan Reeder A7iM, bu nedenle oldukça kompakt yapıda bir kasaya sahip. Tabletin arka gövdesi ise deri görünümü kazandırılmış plastik malzemeyle kaplı. Ön yüzünde 0.3 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera bulunduran tabletin arkasında ise köşeye yakın bir noktada 2.0 megapiksellik bir ana kamera bulunuyor.

1024×600 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan Reeder A7iM tabletin işletim sistemi ise Android 4.2. Akıcı çalışan arayüze güç veren detaylar arasında ise elbette Intel işlemci dikkati çekiyor. Çift çekirdekli yapıda Intel Atom Z2520 işlemciden güç alan A7iM, 1.2 GHz hızında çalışıyor. Çift çekirdekli işlemci ve çalışma frekansı tablet için yeterli düzeyde. İşlemci 1 GB seviyesinde RAM’le desteklenmiş. Ayrıca grafik hanesinde ise PowerVR SGX 544MP bulunuyor.

Bütçe dostu olmasıyla dikkat çeken bir tablet olan Reeder A7iM’e sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Cihazın kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle