Çift İşletim Sistemli Tablet: Onda V919 3G Air

Çift İşletim Sistemli Tablet: Onda V919 3G Air


Ülkemizde de genelde orta seviyeye yönelik tablet modelleri ile bilinen Çinli Onda, V919 3G Air adındaki tableti ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

9.7 inçlik ekranında 2048×1536 piksel çözünürlük barındıran tablet, Bay Trail tabanlı ve 4 çekirdekli Intel Atom Z3736F yonga setinden gücünü alıyor. 2.16 GHz saat hızında çalışan yongasetinde 640MHz hızında çalışan entegre Intel HD grafik birimi mevcut.

Alüminyumdan imal edilen kasası yanında 2GB RAM, 64GB depolama kapasitesi, microSD ile 128GB kapasite takviyesi, 7.85mm kalınlık, 5MP çözünürlükte arka kamera, 10 saate kadar kullanım süresi şeklinde özellikler mevcut.

Modelin dikkat çeken özelliği Windows 8.1 ve Android 4.4 işletim sistemini birarada barındırıyor olması. Cihaz tek bir butona basarak işletim sistemleri arasında hızlıca geçiş yapmanızı sağlıyor. Firma BIOS seviyesinde yaptığı bazı optimizasyonlarla bu hızlı geçişe imkan tanımış.

Modelin diğer bir dikkat çeken yönü, kullanıcılara hem Android hem de Windows platformları arasında ihtiyaca göre geçiş imkanı tanıması, hem de tatmin edici donanım ile pek çok farklı uygulama ve oyunu çalıştırabilmesidir. Modelin ayrıca 3G desteği ile telefon görüşmelerine imkan tanıdığını da hatırlatalım.

Uygun fiyatlı ve çift işletim sistemli tableti ile adından söz ettirmeye devam eden Onda V919 3G Air tablete sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle