Çocuğunuza Tablet Alacaksanız Quadro Soft Touch 2 Plus’a Göz Atmalısınız

Çocuğunuza Tablet Alacaksanız Quadro Soft Touch 2 Plus’a Göz Atmalısınız


Akıllı telefon ve eli yüzü düzgün tabletlerin fiyatlarını da göz önünde bulundurduğumuzda, elbette her ebeveyn telefon ve tabletini çocuğuna vermeyi gönlünden geçirmiyordur. Özellikle de yaş seviyesi aşağıdaysa… İşte bu gibi durumlarda ebeveynler fiyatı ucuz alternatiflere yöneliyorlar. Quadro’nun Soft Touch 2 Plus bu noktada öne çıkmayı başarıyor.

Quadro’nun Soft Touch 2 Plus tableti, fiyatı oldukça makul bir model olarak raflarda yer alıyor. Böylece her bütçede kendine yer bulabilecek olan tablet, 7 inç boyutunda bir ekranın sahibi. 7 inçlik ekranının çevresinde yer alan ince çerçeveyle birlikte görünümüyle de kompakt yapıda olan tabletin hem ön hem arka kamerası bulunuyor. Ön kamerasıyla 0.3 megapiksel, arka kamerasıyla ise 2.0 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf çekebilen tablet, böylece fotoğraf ihtiyacını da karşılıyor.

Çift çekirdekli işlemciyle çalışan Soft Touch 2 Plus, 1 GB RAM sahibi. Ayrıca 8 GB’lık dahili hafızası da mevcut. Böylece oyun ve uygulamalar için yeterli alan sunuluyor. Öte yandan hafızayı genişletme şansı da mevcut. microSD kartla beraber 32 GB’a kadar hafızayı genişletebiliyorsunuz.

Oyun ve uygulamalar için çocuğunuz için ideal bir tablet olabilecek gibi bir grafik çizen Soft Touch 2 Plus, performans olarak rakipleriyle eşdeğer bir çizgi tutturmayı başarıyor.

Özellikle ebeveynlerin çocuklarına almak isteyebilecekleri uygun fiyatlı bir tablet olan Soft Touch 2 Plus’a sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Cihazın kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle