General Mobile’ın Yeni Fiyat/Performans Telefonu: Discovery 2

General Mobile’ın Yeni Fiyat/Performans Telefonu: Discovery 2


Türkiye’de en çok satan telefon olduğu söylenen General Mobile’ın Discovery modeli, yenilenmiş ve biraz daha büyümüş versiyonu ile hayranlarının karşısına çıktı.

5 inç boyutunda bir IPS ekran kullanmış olan Discovery 2, bir de bu ekranını Gorilla Glass 3 ile korumaya almış. Çözünürlük konusunda da kendisini geliştirmeyi başarmış olan GM Discovery 2, bir önceki modelde 720p olan çözünürlüğü 1080p yani full HD kalitesine çıkarmış ki bu noktada, rakibi olarak gösterilen telefonların da önüne geçmiş oluyor.

Discovery 2 Full HD çözünürlükte ve 441 PPI piksel yoğunluğunda 5 inçlik ekranının altında 8 çekirdekli bir işlemci barındırıyor. 2 GHz hızında olan bu işlemci Casper Vİa V8‘den de tanıdığımız Mediatek 6592 adlı işlem birimi.

Telefonların en çok merak edilen özelliği haline gelen kamera ve özçekim furyası ile sosyal medyada çığır açan ön kamera, artık en çok kullandığımız unsurlarından biri telefonlarımızın. Gündüz çekimleri son derece başarılı olan GM Discovery’nin 13 megapiksellik bir arka kamerası bulunuyor. Telefonun önünde yer alan özçekim kamerası ise 5 megapiksellik çözünürlüğe sahip.

Fiyat/performans ürünü modelleriyle ülkemizde en çok satan akıllı telefon markalarından biri olan General Mobile’ın Discovery 2 modeline sahip olmak isterseniz en uygun fiyat garantisi ile Buypasa’dan temin edebilirsiniz. Online mağaza açmak isteyen e-ticaret müşterilerine sunduğu “ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyalarda en popüler online alışveriş siteleri arasında yerini alan bu sanal pazar platformu, son zamanlarda ise teknolojik ürünlerde sunduğu yüksek indirimlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Telefonun kampanyalı fiyatını görmek için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle