GoldMaster S-24 Taşınabilir Hoparlör

GoldMaster S-24 Taşınabilir Hoparlör


Mobil cihazların hayatımızdaki rolü artıkça, kullandığımız aksesuar da değişiyor. Son yılların en çok tercih edilen aksesuarlarının başında taşınabilir hoparlörler geliyor.

Üzerindeki dahili SD kart okuyucusu sayesinde, SD kartına yükleyeceğiniz MP3 dosyalarını, ek bir müzik çalar ya da telefon kaynağına ihtiyaç duymadan oynatabilen GoldMaster S-24, üzerindeki tuşlarla da şarkılar arası kontrol imkanı sunuyor.

Önceki ve sonraki şarkı, ileri ve geri sarma gibi butonlara ek olarak durdur ve devam et ile ses kısıp açma fonksiyonları da cihaz üzerindeki butonlar sayesinde kullanabiliyorsunuz.

GoldMaster S-24, üzerindeki SD kart okuyucusu sayesinde başlı başına bir müzik oynatıcı olsa da taşınabilir bilgisayarlar ve telefonlar gibi 3.5 mm’lik jack çıkışı olan tüm ürünlerdeki sesleri Aux kablosu sayesinde oynatabiliyor.

Dahili pili bulunan GoldMaster S-24, sırt çantanızda gezdirebileceğiniz taşınabilir hoparlör özelliklerini sizlere sunuyor. Mini USB çıkışıyla şarj olan ürün, yeterli bir pil süresini sunuyor.

80 db ses şiddetine sahip olan toplamda 6 Watt RMS gücüne sahip GoldMaster S-24, bu gücü 1.5 inç büyüklüğündeki iki hoparlörlerden alıyor.

Dışarıda müzik dinlemeyi seven ve telefonunun hoparlör performansından memnun olmayanlar için harika bir alternatif olan GoldMaster S-24 taşınabilir hoparlöre sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle