Hopi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Hopi Nedir, Nasıl Kullanılır?


Hopi, Android telefonlara indirilerek, yapılan alışverişlerde paracık kazanılmasını sağlayan bir uygulamadır. Hopiler her markaya göre ayrı ayrı 2 kat ve üzeri puan kazanmaktadır. Bu puanlar daha sonra birçok markada avantaja dönüşmektedir.

Boyner Grup’un iddialı bir pazarlama ve reklam kampanyasıyla, bundan yaklaşık iki hafta önce yayınladığı alışveriş uygulaması Hopi, 1 milyon kez indirilme eşiğini geçti. Uygulamayı indiren ilk bir milyon kişiye 25 lira değerinde 25 Paracık hediye eden Boyner Grup verilerine göre Hopi kullanıcıları, hediye edilen toplam 25 milyon liranın yüzde 20’sini ilk 14 günde kullandı.

Kullanıcıların en çok tercih ettiği alışveriş kategorisi ise giyimdi. Onu kozmetik ve turizm sektörleri izledi. Boyner Grup tarafından yapılan açıklamada Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, 1 milyon indirilme sayısının 14 gün gibi kısa sürede gerçekleşmesinin kendilerini de biraz şaşırttığını söylüyor. Erbay, Hopi ile yılsonuna kadar 5 milyon indirilme sayısına ulaşmayı hedeflerini de paylaşıyor.

Hopi’nin üye markalarının sayısı her geçen gün artıyor. Şu ana kadar Hopi’de yer alan ve kısa süre içinde Hopi içinde yer alacak markalar; Altınbaş, Altınyıldız Classics, Avis, Banana Republic, Beymen, Beymen Club, Beymen Business, Bimeks, Boyner-YKM, Budget, Divarese, Digiturk, Dry Center, Fabrika, Finspor, GAP, İDO, Joker, Kahve Dünyası, Marks&Spencer, Morhipo, MNG Kargo, Network, Opmar Optik, Port Vale, Que, Silk&Cashmere, Turkcell, Yargıcı olarak sıralanıyor.

Ayrıca online alışveriş tutkunları tüm bu markalara ait ürünleri Buypasa – Hopi iş birliği neticesinde indirimli olarak https://buypasa.com üzerinden satın alabilme şansına sahip. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle