Huawei Ascend G7 Kullanıcılarına Beklentilerinden Fazlasını Sunuyor

Huawei Ascend G7 Kullanıcılarına Beklentilerinden Fazlasını Sunuyor


Akıllı telefon piyasasını artık 64bit işlemciye cihazlar oluşturmaya başladı. Huawei Ascend G7’de bu telefonlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Telefonun önünde çapraz çizgilerden oluşan bir cam yüzey bulunuyor. Üst sol kısımda sensör, orta kısımda Huawei logosu ve hoparlör çıkışı ve sağında görüntülü görüşme kamerası konumlanmış. Altta ise hiçbir fiziksel tuş yok. Android menü tuşları tamamen dokunmatik olarak çalışıyor.

Sağ yan tarafını çevirdiğimizde ise açma / kapama tuşunu ve ses tuşlarını görüyoruz. Aynı zamanda sim kart girişi ile micro SD hafıza kartı yuvası da sağ yanda bulunuyor.

Arka kısmını çevirdiğimiz zaman üstte ana kameramızı, dış ses mikrofon deliği ve kamera flaşı görülüyor. Arka kısım yine alüminyum yapıda olmasına rağmen bu bölümler plastik bir yüzeye montaj edilerek farklı bir hava katılmış.

Huawei Ascend G7 aynı zamanda ince ve hafif bir akıllı telefon olarak da karşımıza çıkıyor. Kalınlığı 7,6mm ve tam olarak 165 gram ağırlığa sahip. Telefonun 5,5 inçlik ekranı ve 3.000 mAh kapasiteli pili bulunuyor.

Huawei Ascend G7 içerisinde 64-bit destekli Cortex-A53 işlemci bulunuyor. İşlemci Qualcomm MSM8916 4 çekirdekli (Snapdragon 410) ve 1.2GHz hızında çalışıyor. İşlemciye ek olarak 2GB RAM ve Adreno 306 GPU grafik kartı iyi bir performans sağlıyor.

Huawei Ascend G7 akıllı telefona dair en uygun fiyat seçeneklerine ise Buypasa’dan ulaşabilirsiniz. Online mağaza açmak isteyen e-ticaret müşterilerine sunduğu “ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyalarda en popüler online alışveriş siteleri arasında yerini alan bu sanal pazar platformu, son zamanlarda ise teknolojik ürünlerde sunduğu yüksek indirimlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Telefonun kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle