HyperX Cloud Oyuncu Kulaklığı

HyperX Cloud Oyuncu Kulaklığı


Başarılı oyuncuların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan kulaklıklar, başarıya giden yolda büyük rol oynuyor. HyperX ailesi altında yer verdiği Cloud oyuncu kulaklığı bu anlamda oldukça fazla tercih edilen kulaklıklar arasında. Tasarımıyla gayet şık görünen kulaklığı, kulağınıza taktığınızda sağladığı konforu da hissedebiliyorsunuz. 53 mm’lik kulak üstü sürücülerin sahibi olan HyperX Cloud, yumuşak kulak yastıklarına sahip. Böylece konforu gözeten kulaklık, uzun oyun seanslarında sıkıntı yaratmayacak türden.

Her ne kadar oyunculara özel olarak geliştirilse de bas tonlarında başarılı olmasıyla gündelik olarak da kullanılabilecek olan HyperX Cloud, mikrofonunun çıkartılabilir olmasıyla yanınızdan ayırmayacağınız bir kulaklık olabilir. Mikrofonu kutu içeriğinde sunan HyperX Cloud, ayrıca şık bir taşıma kılıfını da oyunculara sunuyor. Diğer yandan kablo uzunluğuyla da ideal bulduğumuz kulaklık, dahili olarak 1 metrelik bir kabloyla geliyor. Ancak bunu yine kutu içeriğinde bulabileceğiniz 2 metrelik ek kabloyla uzatabiliyorsunuz.

Profesyonel oyuncular için tasarlanan HyperX Cloud, HiFi özelliğine sahip ve kristal netliğinde alçak, orta ve yüksek tonlarda iyi performans sergiliyor.

HyperX Cloud, ses izolasyonu açısından da gayet başarılı. Kulaklığı kulağınıza taktığınızda çevre gürültülerinden etkilenmiyor, tamamen oyunun atmosferine kendinizi verebiliyorsunuz. Diğer yandan dışarı ses de sızdırmayan kulaklık, böylece çevrenizdekileri de rahatsız etmiyor.

Her yönüyle oyunculara hitap eden HyperX Cloud kulaklığa sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle