İç Giyimde Bir Dünya Markası: Ten

İç Giyimde Bir Dünya Markası: Ten


1956 yılında Atilla Orhan tarafından kurulan Ten Çamaşır, bay ve bayan iç giyim, mayo, tekstil, kumaş ve aksesuarları konularında faaliyet gösteriyor. Alanında sektör lideri olan Ten Çamaşır, bilgi birikimi ve ödün vermeyen kalitesi ile Türk ekonomisinin değişken konjonktüründe ismini her zaman popüler ve saygın bir marka olarak korudu, ölçülebilir değerlerinde ise her dönem büyüme kaydetti.

Her biri konusunda eğitilmiş, tecrübeli ve deneyimli yaklaşık 300 çalışanı olan TEN’in yönetim, tekstil, aksesuar ve konfeksiyon merkez birimlerinin yer aldığı 7000 metre karelik kapalı alana sahip tesisi İstanbul Yenibosna’dadır.

TEN’in halen yirmi iki farklı noktada kendisine ait satış mağazaları bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Samsun Bölge Müdürlükleri kanalı ile Türkiye’nin farklı yerlerinde bulunan 2500 perakende müşterisine hizmet vermektedir. Firma ayrıca Amerika, Bulgaristan, İtalya, Yunanistan, İspanya, Hollanda, Polonya, Belçika, İsrail ve Arap Yarımadası ülkelerine ihracat yapmaktadır.

İç giyim, ten white, loliten, edora, mayo, ev giyim seçenekleri, birbirinden farklı renk, model ve her bedene uygun ürünleri ile farklı yaş gruplarındaki kadın ve erkeğe hitap eden TEN, yarım asırlık tecrübesi ile bir dünya markası olmuştur.

Genişleyen ürün yelpazesinde, klasik çizgilerden günümüz trendlerine, en kaliteli malzemeyi en yeni teknoloji ile uyarlayan TEN’in birbirinden şık ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, komisyonsuz satış, ücretsiz sanal pos gibi daha önce eşine rastlanmamış kampanyalarla e-ticaret sektöründe dikkatleri üzerine çeken bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle