İtalyan Modası ve Kalite Tendence Saatlerinde Buluşuyor

İtalyan Modası ve Kalite Tendence Saatlerinde Buluşuyor


2007 yılından İtalyan moda akımını yaratan saat markası Tendence, Fillippo Giardiello ve Gabriele Ghielmini tarafından İtalya merkezli olarak kuruldu.

Marka yeni kurulmasına rağmen piyasaya çok hızlı bir giriş yaptı ve şu anda Avrupa’nın pek çok ülkesinde, Amerika’da, Tokyo ve Hong Kong’da pek çok mağazada Tendence saatlerini görmek mümkün. Tendence saatleri çeşitlilik açısından oldukça zengin ve her bir modelin gücü ve kullanışlılığı farklı. Fakat değişmeyen tek ortak noktaları; modaya uygunluk ve kalite… Modellerin her birinde tasarım ruhunun heyecanı ve güzelliği rahatlıkla okunuyor.

Herkesin kullanabileceği ve satın alabileceği biçimlerde modeller yaratan Tendence, günümüzün 100 ülkesinden fazla bölgede satışları bulunuyor. İster öğrenci olun, ister bir şirketim yönetim kurulu üyesi, ister sanatçı, ister politikacı… Tendence saatleri koleksiyonlarında mutlaka beğeneceğiniz ve almak için sabırsızlanacağınız kol saatleri modelleri olacaktır. Tendence saatlerini bu kadar meşhur yapan herkese hitap edebilme becerisi. Parlak modellerin yanında pek çok insanın tercih ettiği siyah ve donuk tonlarda modeller de üreten markanın saat koleksiyonuna buypasa.com güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Online mağaza açmak isteyen e-ticaret müşterilerine sunduğu “ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyalarda e-ticaret sektöründe ismini duyuran Buypasa, son zamanlarda saat kategorisinde sunduğu yüksek indirimlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Tendence saat kataloğuna ulaşmak için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle