Kingston DataTraveler microDuo, Akıllı Cihazların Hafıza Sorununu Bitiriyor

Kingston DataTraveler microDuo, Akıllı Cihazların Hafıza Sorununu Bitiriyor


Kingston, Android akıllı telefonlar ve tabletlerin depolama alanını arttıracak çift arayüzlü yeni DataTraveler microDuo USB belleğini satışa sundu.

MicroUSB’nin yanı sıra arka tarafındaki USB 2.0 arayüzü sayesinde, mobil cihazlarınız ve kişisel bilgisayarınız arasında çok daha büyük dosyalar da paylaşabilirsiniz. Kingston DataTraveler microDuo ile mobil cihazınız için harici depolama alanı oluşturabilir ve böylelikle müzik veya video kütüphaneleriniz için ek hafıza yaratabilirsiniz.

USB ve microUSB belleklerini ufak ebatlarda bir araya getiren DataTraveler microDuo, kullanıcıların Android tabletleri ve akıllı telefonları için de harici depolama birimine sahip olmasına olanak sağlıyor. Bir tarafında USB, diğer tarafında microUSB girişi sayesinde çift taraflı kullanılabiliyor.

DataTraveler microDuo, mobil cihazların depolamasını 64GB’a kadar arttırabilmek için microUSB yuvasını kullanıyor. Bu, özellikle microSD kart yuvasına sahip olmayan akıllı telefonlar ve tabletler için çok yardımcı olur nitelikte.

USB On-The-Go özelliğine sahip her cihazla kullanılabilen bellek, çift arayüzü sayesinde mobil cihaza bağlı olduğu zaman kullanıcıların PC üzerinden kablosuz dosya transferi yapabilmesini sağlıyor. Kullanıcılar, akıllı telefonları ya da tabletleriyle çekecekleri yüksek çözünürlükte fotoğrafları, HD videoları ya da müzik dosyalarını, tıpkı normal bir USB bellek kullanıyor gibi taşıyabilecek ve cihazlarının dahili hafızasını doldurmayacak.

8 GB, 16 GB, 32 GB ve 64 GB depolama seçenekleriyle gelen ve 5 yıllık garanti sunan Kingston DataTraveler microDuo’ya sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle