Kulaklıkta Ergonomi, Performans ve Uygun Fiyat Bir Arada

Kulaklıkta Ergonomi, Performans ve Uygun Fiyat Bir Arada


Kulaklık setleri, oyunculara özel ürünlerden biri hiç kuşkusuz… Ergonomi ve performans, oyun kulaklığı seçiminde elbette en büyük kriterlerin başında geliyor. Bu ikisinin yanında ürünün fiyatı da büyük önem arz ediyor elbette. Fiyatı etkileyen en büyük faktörlerden biri de elbette satın alınması düşünülen kulaklığın dahili ses kartına sahip olup olmaması. Asus’un Cerberus adını verdiği oyuncu kulaklığı, hem ergonomisi hem performansı hem de fiyat oranıyla gayet tatmin edici seviyede. Tabi bu noktada Cerberus’un dahili ses kartına sahip olmadığını da belirtmek gerekiyor.

Cerberus, sahip olduğu yapısı ve sunduğu özelliklerle orta segmente hitap edebilecek seviyede bir oyuncu kulaklığı. Ergonomisiyle gayet iyi görünen kulaklık, kulak üstü sürücüleriyle iyi bir grafik çiziyor.

Cerberus, siyah renkli deri kulak yastıklarına sahip bir kulaklık seti. Kulak yastıklarıyla birlikte 10 cm’yi bulan üniteleri kulak çevresini tamamen sarıyor. Kulakları içeri hapseden deri yastıklar kulağınızı iyi bir şekilde sarıyor ve rahat bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Sol sürücünün hemen altında çıkartılabilir bir mikrofon bulunuyor. Yine diğer taraftan kablo üzerinde bir ses kontrol birimi de öyle. Bu birim ile ses seviyesini kablo üzerinden ayarlayabiliyor ve mikrofonu kapatıp açabiliyorsunuz.

Oyuncular için üretilmiş oldukça başarılı bir kulaklık seti olan Asus Cerberus’a sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Cihazın kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle