Macera Tutkunlarının Kamerası: Sony HDR-AS20 HD Action Cam

Macera Tutkunlarının Kamerası: Sony HDR-AS20 HD Action Cam


Motorlu taşıt yarışları, doğa sporları ya da bisikletle çıkılan turlarda heyecanlı anları kaydetmenin birçok yolu var. Bu yollar arasında en risklisi ise özel olarak zorlu koşullara uygun biçimde tasarlanmamış olan ürünleri kullanmaktır. Sony’nin ürettiği Action Cam HDR-AS20 size en heyecanlı anlarda eşlik ediyor ve her şeyi kayıt altına alıyor.

11,9 Megapiksellik Exmor R CMOS algılayıcıya sahip olan HDR-AS20170 derece görüntü açısına sahip ZEISS Tessar lense sahip. Bu sayede net şekilde çevrenizdeki her şeyi kaydedebilirsiniz ve görüntüde geniş bir kadrajı yakalayarak hiçbir ayrıntıyı kaçırmazsınız.

Yanında sunulan tripod girişli kap sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı hale gelebilen bu minik kameraya hükmetmek için doğrudan kablosuz ağ bağlantısı kurabilir üzerindeki tuşlar yerine örneğin akıllı telefonunuzdan cihaza hükmedebilirsiniz.

Kayıt alanı olarak microSD kart kullanabileceğini aksiyon kamerasının ağırlığı pil dahil sadece 83 gram.

Teknik özellikler
Algılayıcı: 11,9 megapiksel
Kayıt alanı: microSD (SDHC, SDXC)
Çözünürlük: 1080p
Görüntü açısı: 170 derece
Bağlantı: micro USB, mikrofon girişi

Doğa sporları ve macera tutkunlarına hitap eden HD kamera Sony HDR-AS20 HD Action Cam kameraya sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle