MBX Güç Adaptörü Priz Eziyetine Son!

MBX Güç Adaptörü Priz Eziyetine Son!


Mobil aksesuar üreten firmalardan bir tanesi de MBX… Firmanın kullanım kolaylığı sağlayan USB güç adaptörü, kullanıcılarını priz ve adaptör eziyetinden kurtarıyor.

MBX güç adaptörünü prize takınca ön tarafında dört adet mavi led yanıyor. Bu mavi ledler cihazın boşta olduğunu göstermekte. Cihazın alt kısmındaki USB çıkışlarına telefon ya da talbetlerinizi bağladığınızda şarj işlemi başlıyor ve cihazın ön yüzündeki ledler pembeye dönüyor.

Pembe renk yanarken cihazın şarj edildiğini anlıyoruz. Tam şarj olduktan sonra MBX güç adaptörü mavi led rengine dönüyor. Böylelikle cihazımızın şarj olduğunu anlayabiliyoruz.

Evde veya iş yerinde telefon, tablet gibi birçok taşınabilir cihaz kullanıyoruz. Bu cihazlar pil konusunda bizleri her zaman yolda bırakıyorlar. Yanımızda her biri için bir şarj adaptörü dolaştırmak yerine MBX güç adaptörü ile tek bir adaptör kullanabiliyoruz. MBX güç adaptörü aynı anda 4 cihazı şarj edebiliyor. iPod & iPhone ve Galaxy çıkışları bu cihazların yüksek amper çekmelerinden dolayı özel olarak isimlendirilmiş. Standart çıkışlar ise büyük güç istemeyen cihazlar için kullanılabilir.

MBX’e sahip olduğunuzda tek bir priz ile tam 4 adet cihaz şarj edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey USB kablosu… Tam 2400 mAh güç çıkışı ve 5V veren MBX güç adaptörü evdeki veya iş yerindeki cihazlar için yeterli gücü sunacaktır.

iPod & iPhone, Galaxy ve iki adet standart USB çıkışı bulunan MBX güç adaptörüne sahip olmak isterseniz indirimli fiyatı ile https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle