Molto MLT-102M/B Kulaklık Çok Cazip Fiyat Seçenekleriyle

Molto MLT-102M/B Kulaklık Çok Cazip Fiyat Seçenekleriyle


Hayatının önemli bir bölümünü müzik dinlemekle geçirenler için müziği şık bir tasarımla sunan Molto’nun üstünde en çok durduğu nokta kulaklıkların seramikten yapılmış olması.

Molto MLT-102M/B modelinde, iPhone ve Android cihazlarınızla birlikte aramalarınızda kullanabileceğiniz bir mikrofon da yer alıyor. Bu mikrofonun üstünde basit bir fonksiyon tuşu olduğunu da belirtelim.

Çok fazla parmak izi tutmayan kulaklıkların uygun kulak pedlerini bulduğunuz takdirde kulağınıza tam olarak oturacaktır.

Tasarımıyla oldukça iddialı olan kulaklığın mikrofon ve fonksiyon tuşu kısmı dayanıklı sert plastikten yapılmış. Kulaklık, ergonomisiyle oldukça rahat bir kullanım imkânı sunuyor.

Kablosu üzerinde basit bir fonksiyon tuşu bulunan kulaklık, bu tuş üzerinden gelen aramayı cevaplamanıza olanak sağlıyor. Müzik kontrollerinin çok sınırlı olduğu Molto’nun fonksiyon tuşuyla sadece müziği durdurup yeniden başlatabiliyorsunuz. Molto’nun bu kulaklığı, kulağınızda müzik dinlerken, o sırada gelen çağrıyı ortadaki minik fonksiyon tuşuna basarak cevaplayabiliyor ve siz kulaklığın üzerindeki mikrofon sayesinde görüşmenizi yapabiliyorsunuz. Ardından müzik kaldığı yerden devam ediyor. Kulaklığın 6 mm’lik sürücülerinin 90 dB’lik yüksek ses seviyesinde çalışabiliyor olması sayesinde kalabalık ve gürültülü ortamlarda müzik zevkiniz bölünmüyor.

Toplamda 3 adet farklı kulak pedi ile gelen Molto, böylece kulağınıza en uygun olan kulak pedini bulabilmenizi sağlıyor. Bu sayede egzersiz yaparken kulaklığın kulağınızdan düşmesi gibi sıkıntıları ortadan kaldıran kulaklık, diğer yandan sesi kulak içinde daha iyi hapsetmeyi amaçlıyor.

Oldukça cazip bir fiyata sahip olan Molto’nun bu başarılı kulaklığına sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle