Moskova Ölmeden Görülmesi Gereken Şehirlerin Başında Geliyor

Moskova Ölmeden Görülmesi Gereken Şehirlerin Başında Geliyor


Moskova, gidilmesi ve görülmesi en güzel şehirlerden bir tanesi şüphesiz… Şehrin kendine ait yapısı ve özgün mimarisi bu şehri farklı kılan başlıca sebepler. Ölmeden önce görülmesi gereken yerler listesine Moskova’yı eklemediyseniz listenizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var fakat önemli bir not; Moskova pahalı bir şehir. Bu şehre gelirken planlarınızı bu pahalılığa göre yapmakta yarar olabilir. Yapılan araştırmalara göre Moskova dünyanın en pahalı ikinci şehri. Onun dışında şehir zaten sizi kendisine doğru çekiyor.

Moskova oldukça büyük bir şehir… Bu şehri keşfetmek için Hop-Off otobüsleriyle bir saatlik bir tura çıkmak iyi bir başlangıç olacaktır. Otobüslere binmek için şehrin merkezinde farklı noktalarda duraklar mevcut.

Moskova’nın en ünlü caddesi Arbat Caddesi… Bu cadde İstanbul’un İstiklal, İzmir’in Kıbrıs şehitleri caddesine benziyor. Bu caddede vakit geçirebileceğiniz bolca yer mevcut. Tüm cadde boyunca yol ortasında ressamları göreceksiniz. Bu cadde sanatla iç içe geçmiş durumda. Cadde tarihini de okuduğunuzda aslında bunun ne kadar doğal olduğunu anlayacaksınız.

Sık sık seyahat eden biriyseniz ve Moskova görmek istediğiniz duraklar arasında yer alıyorsa uçak bileti almadan önce buypasa.com‘a bakabilirsiniz. Online mağaza açmak isteyen e-ticaretçilere sunduğu birçok kampanya ile popüler alışveriş siteleri arasında yerini alan Buypasa, son dönemlerde seyahat severler için sunduğu cazip uçak bileti fırsatlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. İndirimli uçak biletlerinin yanında vade farksız taksit imkanları ve birçok farklı ödeme seçeneği sunan bu sanal pazar platformunu https://buypasa.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle