Nike Air Max Ailesi ile Tanışın

Nike Air Max Ailesi ile Tanışın


Bir kere giyenin bir daha ayağından çıkaramadığı, adeta tutkunu olduğu Nike Air Max’in, hikayesi geçmişten bugüne uzanan modelleri hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? Huzurlarınızda Nike Air Max ailesi…

Air Max 1 (1987)
Air Max onunla doğdu! O yalnızca bir spor ayakkabı değil, bir devrimin başlangıcı. Tasarımcı Tinker Hatfield, mühendis Frank Rudy ve Mark Parker’ın çabaları sonucunda hayata geçen bu devrim, görünebilir hava yastıkları ve kırmızı-beyaz tasarımıyla spor ayakkabı kavramını ve algısını kökünden değiştirdi. Bu yalnızca bir başlangıçtı!

Air Max Light 1 (1989)
Orijinal tasarımın iki yıl sonrasında Tinker Hatfield, daha iyisini hedefledi. Air Max’in yeni modeli, hem daha iyi hem de daha hafifti. Daha şık, daha zarif ve daha hafif!

Air Max 90 (1990)
1990 yılında inovasyon Infrared ile birleşti! Nike tasarımcıları kendilerini zorladı ve fırsatları değerlendirdi. Baştan yaratılan Air Max, içine daha fazla hava alabilen bir model oldu, bunu sağlayan özelliğe Radiant Red adı verildi. Infrared olarak da bilinen bu özellik sayesinde Air Max 90, hem rahatlığı hem de renkleriyle spor ayakkabı tutkunlarının zihinlerine kazındı.

Air Max BW (1991)
Daha fazla hava, daha fazla destek, daha fazla dolgu, daha büyük bir pencere! Her yönden daha fazlasını hedefleyen Air Max BW, 90′ların daha fazlasını isteme mottosunu tatmin etti. Özellikle bu modelin önde gelen tasarımı Persian Violet, Air Max serisinin unutulmaz renk paletlerinden birine sahipti.

Air Max 97 (1997)
Tasarımını sürat trenlerinden alan Air Max 97, tam anlamıyla “hız” için yaratılmıştı.

Air Max 360 (2006)
Air Max 360 ilk koşu vizyonunu ise Air üzerinde gerçekleştirdi!

Geçmişten bugüne gittikçe kusursuzlaşan bir seri ile yoluna devam eden Nike Air Max’lerin tüm modellerini indirimli fiyatlarla https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle