Papatya Yağı ile Pürüzsüz Bir Cilde Kavuşabilirsiniz

Papatya Yağı ile Pürüzsüz Bir Cilde Kavuşabilirsiniz


Papatya ülkemizde bolca görebileceğimiz bir bitkidir. Özellikle balçıklı ve ıslak zeminler ile tahıl, mısır ve patates tarlalarında daha çok yetişmektedir. Özellikle Akdeniz kıyılarında bulunan papatya, ülkemizin kışları ılık geçen yerlerinde daha çok yetişmektedir.

Saç köklerini güçlendirme, saç dökülmesini önleme, saç derisini temizleme, cilde parlaklık verme, ağrı kesici özelliğe sahip olma gibi özellikleri bulunan papatyanın daha birçok faydası bulunmaktadır.

Papatya Yağının Faydaları

Papatya yağı cilde uygulandığında cilde parlaklık ve yumuşaklık verir. Papatya yağı cilde uygulanırken masaj yaparak uygulanmalıdır.

Papatya yağı vücudu ve deriyi rahatlatıcı ve gevşetici etkiye sahiptir. Özellikle banyo öncesi masaj yapılması durumunda vücut çok rahatlar ve gevşer.

Papatya yağının diğer bir faydası da ağrıyan eklem bölgelerine masaj yapılarak uygulandığında eklem ağrılarını azaltır.

Saç dökülmesi problemi yaşayanlara bire bir gelen papatya yağı, saçlara masaj yapılarak uygulandığında saç dökülmesini engeller ve saçları kuvvetlendirir.

Saçlarında kepek sorunu yaşayanların kullanabileceği papatya yağı, kepek sorununa da çaredir.

Saçları açmak içinde kullanılan papatya yağı aynı zamanda kuruyan saçları parlatır ve ışıl ışıl saç bırakır.

Papatya yağı cilde sürüldüğünde yumuşacık, kadifemsi bir his bırakır ve cildi pürüzsüzleştirir.

Akne ve egzamaya da iyi gelen papatya yağını denemek isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle