Pentax K-3 II Ön Siparişleri Buypasa’da Başladı

Pentax K-3 II Ön Siparişleri Buypasa’da Başladı


Geçtiğimiz yıl içerisinde satışa sunulan Pentax K-3’ün üzerine hazırlanan K-3 II, gövde tasarımı olarak aynı çizgiyi devam ettiriyor. Merkezde K-3 ile aynı 24 megapiksel çözünürlükte bir APS-C CMOS sensör yer alan ve “Low Pass” filtresi barındırmamasıyla ciddi bir fotoğraf kesinliği vaat eden DSLR fotoğraf makinesi, geliştirilmiş moire (dokular üzerinde oluşan istenmeyen çizgiler) önleme performansıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Pentax K-3 II aynı zamanda SR adı verilen dahili titreşim azaltma sistemiyle de elde yapılan çekimleri daha keskin hale getirerek 4 ila 5 durak arasında avantaj getirebiliyor.

Gücünü firmanın PRIME III işlemcisinden alan ve bu sayede 8.3 kare seri çekim hızına ulaşabilen Pentax K-3 II, 100-51200 ISO aralığı, saniyede 60 veya 30 kare Full HD (1920×1080 piksel) video çekim kapasitesi, 86,000 piksel RBG ölçüm sensörü ve SAFOX otomatik netleme sistemi (27 nokta AF – 25 çapraz) gibi diğer teknik detayları taşırken, piksel kaydırma teknolojisiyle yüksek çözünürlüklü çekimler yapabiliyor ve dahili GPS birimiyle yaptığı çekimlere konum bilgilerini dahil edebiliyor. Makine bağlantı noktasında ise USB 3.0 ile HDMI portlarını taşıyor.

Çok daha rahat çekim ve görüntüleme için bünyesinde %100 kapsama alanı ile 0.95x kat büyütmeye sahip optik vizör ve 3.2 inç TFT LCD ekran bulunan fotoğraf makinesi, 92 noktadan yalıtımlı gövdesiyle diğer Pentax gövdeler gibi suya ve toza karşı ciddi bir dayanıklılık sergileyebiliyor.

Ülkemizde henüz raflardaki yerini almayan Ricoh’un en yeni DSLR fotoğraf makinesi Pentax K-3 II’ye sahip olmak isterseniz Buypasa’dan ön siparişini verebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ön sipariş vermek için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle