Plantronics ML10 Tek Taraflı Kulaklık

Plantronics ML10 Tek Taraflı Kulaklık


Kullanım ve tercihe göre piyasada pek çok farklı Bluetooth kulaklık seti görebilmek mümkün. Bunlar arasında normal kulaklıkları andıran kulak içi modellerin olduğu gibi, tek taraflı kulaklık setleri de mevcut. Plantronics ML10 ise tek taraflı kullanılan türden.

İster sağ, ister sol kulağınıza sabitleyebileceğiniz bir yapıda olan Plantronics ML10, gayet kolay bir kullanım ve kuruluma sahip. Bluetooth 2.0 teknolojisini kullanan ve cep telefonuyla kolayca eşleşebilen kulaklık, tasarımıyla da rahat görünüyor.

Plantronics ML10, tasarımıyla gayet rahat bir kulaklık. Kulaklığı kulağınıza sabitleyebileceğiniz bir kulak kancasıyla gelen cihaz, isteğe bağlı olarak bu kancanın çıkartılabilmesine de olanak tanıyor. Ancak bu durumda kulağınızdan düşme ihtimali artıyor. Yan tarafındaki anahtarı aşağı doğru çektiğinizde aktif duruma geçen ML10, çevredeki Bluetooth’lu cihazları taramaya başlıyor. Böylece tek hamlede eşleşmeyi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kulaklığın sağ tarafında ses butonları bulunuyor. Bu butonlar ile görüşme sesini ayarlayabiliyorsunuz. ML10’un üst yüzüne tıkladığınızdaysa gelen aramaları cevaplamanız mümkün.

Kulaklığın üst kısmında microUSB bağlantısı görülüyor. Kutu içeriğinde USB kablosunu da getiren ML10, şarj için bu kabloyu kullanıyor. Toplamda 90 dakikada pil düzeyini maksimuma ulaştırabilen ML10, kullanılmadığı durumlarda 8 güne kadar bekleme süresi, aktif kullanımda ise 7 saate kadar konuşma süresi sunuyor.

Bluetooth 2.0 teknolojisiyle cep telefonunuza bağlayabileceğiniz Plantronics ML10, 10 metreye kadar menzil sunuyor. Böylece cep telefonunuzun 10 metre civarında kulaklıkla görüşebiliyorsunuz.

Plantronics’in uygun fiyatlı, kulağınızda kendisini hissettirmeyen Bluetooth kulaklığı ML10’u satın almak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle