Plantronics Marque 2 Bluetooth Kulaklık

Plantronics Marque 2 Bluetooth Kulaklık


Bluetooth kulaklıkları genellikle yoğun telefon görüşmeleri yapılan ofis ortamında ya da araç içi kullanımında tercih ediliyor. Ancak bunun yanında Bluetooth kulaklıkları tercih eden kullanıcıların olduğu da yadsınamaz bir gerçek. Plantronics Marque 2 Bluetooth kulaklığı bu kullanıcılar için son derece ilgi çekici bir ürün.

Siyah ve beyaz renkleri ile rafları süsleyen Plantronics Marque 2 kulaklığı, oldukça kompakt bir boyuta sahip. Bu nedenle türevleri gibi kolay kaybolabilir yapıda. Silikon kulak pediyle kulağa rahat oturan tasarımı ve belli başlı uygulamalar için gerekli tuşlara üzerinde yer vermesiyle gayet yeterli yapıda.

Parmak boyundaki gövdesi üzerine hemen yan tarafta açma kapama düğmesi bulunduran Marque 2, tam ortasında da çağrı cevaplama butonu bulunduruyor. Yine diğer tarafında ses butonu mevcut. Üst kısımda da cihazı şarj etmek için gerekli USB bağlantısını görüyoruz. Ancak bu ucun açık bırakılmış olması tasarımı bir nebze kötü etkiliyor doğrusu. Öte yandan onu direkt olarak suya karşı korumasız hale getiriyor.

Kutu içeriğinde ek olarak plastik bir kulak aparatı ile gelen kulaklık ayrıca araç işi şarj aletini de sunuyor. Elbette USB kablosu da kutuda hazır. USB kablosunun üzerinde ek bir USB portu görmek de sevindirici. Böylece cihazı şarj etmek için taktığınız USB portunun işgal edilmemesi sağlanmış.

Toplamda 11 güne kadar bekleme süresinin sahibi olan kulaklık, faal görüşmelerde 7 saat dayanabiliyor. Öte yandan cihaz DeepSleep modu ile 180 güne kadar da bekleme süresine sahip. DeepSleep modu, kulaklığın bağlı olduğu cihazın menzilinden çıktığından bir süre sonra devreye giriyor ve böylece pili koruma moduna alıyor.

Kulaklığa yüksek meblağlar ödemek istemeyen kullanıcıların tercih edebileceği bu kaliteli ürüne sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Kulaklığın kampanyalı fiyatına ulaşmak isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle