Samsung Galaxy S5 En Uygun Fiyat Garantisi ile Buypasa’da

Samsung Galaxy S5 En Uygun Fiyat Garantisi ile Buypasa’da


Samsung Galaxy S5, küçük bir sürüm yükseltmesi değil, adeta Galaxy S4’ün evrimleşmiş hali. Galaxy S5, daha hızlı ve iyi bir kamera, daha gelişmiş fitness-izleme özellikleri ve parmak izi tarayıcısı gibi yenilikler sunuyor. Cihazın pili artık daha büyük, ekranı daha parlak ve işlemcisi ise daha hızlı… Bir miktar değiştirilen tasarım ise telefonu tutmayı kolaylaştırıyor.

Galaxy S5’in teknik özelliklerine madde madde baktığımızda telefonun herhangi bir alanda ödün vermek gibi bir niyetinin olmadığını açıkça görüyoruz. Sekiz çekirdekli Exynos 5422 işlemci (veya 2.5GHz Snapdragon 801 dört çekirdekli işlemci) ile güçlenen telefon, 2GB RAM’e, çıkartılabilen 2.800mAh kapasiteli bir pile, 16/32GB depolama alanına (microSD ile 128GB daha genişletilebiliyor) ve şimdiye kadarki en canlı ekranlardan birine sahip. Güvenlik ve kullanım kolaylığı için bir de parmak izi tarayıcısı eklenmiş.

12 megapiksel LED flaşlı arka kameraya sahip olan Samsung Galaxy S5’in ön kemarası ise 2 megapiksel çözünürlüğünde.
2800 mAh bataryaya sahip cihaz, 21 saate kadar konuşma süresi tanıyor.

Piyasaya çıktığından bu yana popülerliğini koruyan Samsun’un S serisi 5’inci modeli Samsung Galaxy S5’e sahip olmak isterseniz, en uygun fiyat garantisi ile https://buypasa.com adresinden temin edebilirsiniz. E-ticaret müşterilerine yönelik yürüttüğü ücretsiz sanal mağaza, %0 satış komisyonu gibi başarılı kampanyalar ile kısa sürede ismini geniş kitlelere duyuran Buypasa, aynı zamanda tüm ürünlerde geçerli olmak üzere sunduğu ücretsiz kargo, hızlı teslimat seçenekleriyle de online alışveriş severlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle