Scotch-Brite Temizlik Ne Rahat!

Scotch-Brite Temizlik Ne Rahat!


Scotch-Brite, 1902 yılında Amerika’da kurulan ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren 3M’in mekanik ev temizlik pazarındaki lider markasıdır. Scotch-Brite 1960’lı yıllarda fiberli bulaşık süngerini icad ederek ev hanımlarının bulaşık yıkama alışkanlıklarını değiştirmiş ve günümüzdeki temizlik süngeri pazarının kurucusu olmuştur.

Scotch-Brite Türkiye’de, lansmanının yapıldığı 1988 yılından bugüne dek liderliğini aralıksız sürdüren ve günümüzde en geniş ürün yelpazesine sahip mekanik ev temizlik ürünleri markası durumundadır. 2005 yılı Nielsen markalar bilinilirlik araştırmasına göre temizlik süngeri kategorisine adını veren Scotch-Brite’ın hatırlatmasız marka bilinirliği %50 seviyesindedir.

Ev hanımlarının hayatlarını kolaylaştırıp kendileri için vakit ayırmalarını hedefleyen Scotch-Brite ürün yelpazesinde temizlik süngerleri, ovma telleri, temizlik, cam ve yer bezleri, mikrofiber bezler, yer temizlik ürünleri, paspaslar, deterjanlı temizlik bezleri, temizlik eldivenleri, tüy toplayıcı ürünler ve yüzey temizleyici kimyasallar yer almaktadır. Bu ürünlerin %90’ı 3M’in Çerkezköy’de bulunan fabrikasında üretilmektedir. Scotch-Brite markalı ürünlerin Türkiye genelinde dağıtımı Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşu olan Girişim Pazarlama tarafından yapılmaktadır.

Ev temizliğine Avrupalılardan daha fazla vakit ayıran Türk kadını için de özel ürünler geliştiren Scotch-Brite, pratik sünger seti, limon kokulu bulaşık süngeri, mikrofiber bez, silsüpür ve deterjanlı temizlik bezleri gibi yaratıcı ve yenilikçi ürünlerini de birçok ülkeden önce ilk kez Türkiye’de piyasaya sunmuştur.
Ev bakım ürünleri pazarının lider markası Scotch-Brite’ın tüm ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, komisyonsuz satış, ücretsiz sanal pos gibi daha önce eşine rastlanmamış kampanyalarla e-ticaret sektöründe dikkatleri üzerine çeken bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle