Türkiye’nin Dev Meyve Suyu Markası: Aroma

Türkiye’nin Dev Meyve Suyu Markası: Aroma


AROMA Bursa Meyve Suları ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi, 1968 yılında Bursa’nın Gürsu ilçesinde yaklaşık 75.000 metre kare arazi üzerine kurulmuştur. Çok ortaklı olarak kurulan şirkette, 1991 yılında Duruk Grubu çoğunluk hisseyi alarak yönetime geçmiştir.

1991 yılında başlayan yatırım hamlesi ile işlenen meyve miktarı her geçen gün arttırılarak, yılda 20.000 tondan 200.000 tona çıkarılmış ve Aroma ülkenin önde gelen meyve suyu dolum tesislerinden biri haline gelmiştir.

Dünya markası olmayı hedefleyen Aroma’nın ihracat hacmi de her geçen gün artmış, 2007 yılında 30 milyon dolar seviyelerine ulaşmıştır. Aroma’nın, ihracat yaptığı ülkeler arasında Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, İspanya, Yunanistan, Belçika, Norveç, Polonya, Bosna Hersek, Danimarka, Avusturya, İsviçre, Rusya, ABD, Arjantin, Avustralya, KKTC, Azerbaycan, Kazakistan, Afganistan ve Malezya bulunmaktadır.

Meyve suyu, doğal kaynak suyu ve gazlı içecekler üreten AROMA Bursa Meyve Suları ve Gıda Sanayi A.Ş. geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bursa entegre tesislerinde yarı mamul(meyve konsantresi ve püresi) ve mamul üretimi yapan firmanın, 2000 yılında kurulan Karaman Tesisleri’nde yarı mamul üretimi mevcuttur.

Aroma, meyve suyu ile nektarlarını Aroma ve Meyöz, meyveli içeceği ise Tropical markalarıyla piyasaya sunmaktadır.

Geçmişten günümüze değişmeyen kalite politikası, sağlıklı, güvenli ve lezzetli ürünleri, geleneksel aynı zamanda yenilikçi tutumuyla her geçen gün büyüyen Aroma’nın birbirinden lezzetli ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, komisyonsuz satış, ücretsiz sanal pos gibi daha önce eşine rastlanmamış kampanyalarla e-ticaret sektöründe dikkatleri üzerine çeken bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle