Yüksek Kalite, Lüks Tasarım, Uygun Fiyat: Smalto

Yüksek Kalite, Lüks Tasarım, Uygun Fiyat: Smalto


Smalto markasının ilk koleksiyonunun saat severlerle buluşması 2010 yılında gerçekleşti ve tüm dünyaya birden satışlar başladı. Aslında çok daha öncesinden koleksiyon tanıtımı yapılacaktı fakat Francesco Smalto moda ajansı daha farklı işler peşindeydi ve ilk tanıtımlar ve satışlar biraz gecikti. Bilindiği gibi Francesco Smalto şirketi resmi erkekler ve modanın peşinde olan kullanıcılar için hoş takım elbiseler üreten bir şirket. Frank Muller ise yüksek kaliteli ve pahalı kol saatleri üreten bir tasarımcıdır.

Francesco Smalto aslında hayatında hiç kol saati üretmemişti ve hatta nasıl üretildiği konusunda teknik bilgiye de sahip değildi. Kariyerine 14 yaşındayken bir çocuk tiyatrosuna oyun kostümleri tasarlayarak ve üreterek başladı. Bu işte çocuk yaşta olmasına rağmen oldukça iyiydi ve ünlenmeye başlamıştı. Arkasından 1962 yılında Paris’te kendi şirketini kurdu ve modaya yön vermeye kendi şirketi aracılığıyla devam etti.

Böylece birbirinden moda konusu dışında pek fazla bir ortak noktası olmayan iki şirketin birleşimi gerçekleşti. Bu bir sürpriz oldu fakat konu moda olunca bir tarafın teknik bilgi ve tecrübesi ile diğer tarafın tasarım ruhu ve tutkusu ortaya müthiş, eşi benzeri olmayan kol saatlerini çıkardı. Bu beklenmedik şirket evliliğinden adını tüm dünyada duyuran kol saati koleksiyonları ortaya çıktı. Her biri oldukça lüks, şık ve tabii ki stil sahibiydi. Bir diğer beklenmedik sürpriz ise koleksiyonlarda tanıtılan kol saatlerinin oldukça lüks olmasına rağmen beklentilerin çok altında fiyatlardan satışa sunulması oldu.

Günümüzde farklı çizgilere ve detaylara sahip 16 koleksiyonu bulunurken Smalto kol saatlerini buypasa.com’dan inceleyebilirsiniz. Online mağaza açmak ve komisyonsuz ürün satmak isteyen e-ticaret kullanıcıların buluşma noktası olan https://buypasa.com şu sıralar saat kategorisindeki indirimleri ile dikkat çekiyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle